istanbulhatirasi.org

Bültenimize üye olmak için tıklayın!

E Üye Ol!

Uygulamalı Temel Fotoğraf Kursu

Eğitmen : Murat PULAT (Portfolyo), Erdem Aydın (Portfolyo)

Temel Fotoğraf Kursu kapsamında her oturum, uygulamalı olarak gerçekleştiriliyor. Gün içerisinde öğrenilen teorik bilgiler, yine aynı gün içinde pratik olarak uygulanıyor. Böylece fotoğraf temelinin en doğru şekilde atılması hedefleniyor.

5 hafta süren Temel Fotoğraf Eğitimi kapsamında hafta içi akşam ve hafta sonu (cumartesi günü) gündüz kursları düzenleniyor. Gündüz kurslarında uygulamalı fotoğraf çekimleri Anadolu yakasında Moda sahilinde gerçekleştirilirken, gece kurslarındaysa uygulamalı fotoğraf çekimleri İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi’nin stüdyosunda gerçekleştiriliyor. Ayrıca eğitimlerin son haftasında öğrenilen bilgilerin pekiştirilmesi için bir de yarım günlük fotoğraf gezisi düzenleniyor.

Temel fotoğraf kursu kapsamında katılımcılara isteğe bağlı olarak öğrendikleri fotoğrafçılık bilgilerini destekeleyen keyifli ev ödevleri de veriliyor.

(Kayıt Olmak İçin Tıkla!)

Öğrenci Kontenjanı
İstanbul Hatırasının bire bir eğitim felsefesi gereği temel fotoğraf kursu için öğrenci kontenjanları 10 kişi ile sınırlı tutulmaktadır.

Temel Fotoğraf Semineri İçeriği
- Fotoğraf nedir, ne işe yarar? İyi fotoğraf nedir, ne değildir? Bakmak ile görmek arasındaki fark nedir? Etkili fotoğraf nedir?
- Fotoğraf Makineleri Çeşitleri ve Teknik Özellikleri
- Objektifler
- Enstantane ve Diyafram
- Işık ve Pozlama
- Ölçüm Yöntemleri
- Renk
- Fotoğrafta Biçim (kompozisyon) ve İçerik
- Fotoğraf Çekim Teknikleri
- Fotoğraf Çekim Gezisi ve Değerlendirmesi
(Kayıt Olmak İçin Tıkla!)

Temel Fotoğraf Seminer Takvimi
Uygulamalı Temel Fotoğrafçılık Kursu 5 haftalık bir programa sahiptir.
Hafta içi grubu Salı-Perşembe günleri 19:30 - 21:30 arasındadır.
Hafta sonu grubu Cumartesi günleri 11:00 - 14:30 arasındadır.
Hafta sonu ek grup Cumartesi günleri 15:00 - 18:30 arasındadır.
Derse ait eğitim programını görmek için ETKİNLİK TAKVİMİ sayfamızı ziyaret edebilir ve hafta sonu/içi gruplarda hangi gün hangi konunun işleneceği bilgisine ulaşabilirsiniz.

Temel Fotoğraf Semineri Ücretlendirmesi
Kredi kartı ile ödeme : 275TL
Nakit ödeme : 250 TL
Öğrenciler için kredi kartı ile ödeme : 250 TL
Öğrenciler için nakit ödeme : 225 TL

Banka havalesi için:
Garanti Bankası Moda Şubesi Murat Pulat adına Hesap No: 124 / 6686692
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92
Havaleyi yaptıktan sonra, BİZE ULAŞIN sayfamızdaki kayıt formunu doldurarak dekontunuzu dosya ekle seçeneği ile bize yollamayı unutmayın.
İstanbul Hatırası Fotoğraf Kulübü üyelerine nakit ve kredi kartı ile ödemelerde %10 ekstra indirim uygulanır.
(Kayıt Olmak İçin Tıkla!)

Diğer Avantajlar
Uygulamalı Temel Fotoğrafçılık Kursunu başarıyla tamamlayan öğrenciler,Fotoğraf Kulübümüze üye olur ve İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi bünyesinde gerçekleştirilen diğer fotoğraf kursu ve fotoğraf atölyelerine %10 indirimle kayıt yaptırabilirler.

Sorularınız İçin
Temel Fotoğraf Kursu içeriği hakkındaki sorularınız için İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezine mail aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
(Kayıt Olmak İçin Tıkla!)
muratpulat@istanbulhatirasi.org

Tags

Özel Fotoğraf Dersi, Helikopter Çekimi, Hava Fotoğrafı, Fotoğraf Atölyesi, Moda Fotoğrafçısı, Ürün Çekimi, Profesyonel Fotoğraf, Profesyonel Fotoğrafçı, Fotoğraf Gezileri, Katalog Çekimi, Katalog Fotoğrafçısı, Heykel Resim Fotoğrafları, Röprodüksiyon, Albüm Fotoğrafı, Konser Fotoğrafı, Etkinlik fotoğrafı, Mimari fotoğraf, İnşaat fotoğrafı, Fotoğraf Kursu, Fotoğrafçılık Kursu, Fotoğraf Eğitimi, Uygulamalı Temel Fotoğraf, Uygulamalı Fotoğraf, Belgesel Fotoğraf, Fotoröportaj, Konser Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Moda Fotoğrafçılığı, Görüntü İşleme, Photoshop Kursu, Raw İşleme, Siyah Beyaz Çevrim, Karanlık Oda, Görsel Kültürü Yorumlamak, Fotoğraftan Videoya, Reklam Fotoğrafı, Fotoğraf Dükkanı, Blogger, Etkinlikler, Etkinlik Takvimi, İletişim, Hakkımızda, Bize Ulaşın, Depo

Destination URLs

www.istanbulhatirasi.org/egitim/index.php, www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org, http://www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/temelfoto/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/uygulama/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/belgesel/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/fotoroportaj/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/konser/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/studyo/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/modafot/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/goruntu/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/goruntu/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/rawis/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/sbcevrim/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/karanlik/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/gorselkult/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/egitim/fotvideo/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page16/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page10/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page15/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/page4/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/calendar/index.html, http://www.istanbulhatirasi.org/page0/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/portfolyo/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/contact/index.php, http://www.istanbulhatirasi.org/filemanager/index.php
İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi
Moda Cad Rıza Paşa Sok. No:21/1 İstanbul, Anadolu 34710 TR
Phone: +902163465016 Website: www.istanbulhatirasi.org
/